Головна»Виробники
Виробники
Sirpi
Шпалери Sirpi, виготовленні в Італії, завжди відрізнялись високою якістю та вишуканістю.

Історія шпалерної фабрики Sirpi починається ще в далекому 1890 році. Сьогодні вона є одним з лідерів на світовому ринку виробництва шпалер.

Дизайн шпалер, зазвичай, обумовлює імітацію натуральних поверхонь - штукатурка, тканина тощо. Основним матеріалом шпалер Sirpi є вініл. Та фабрика випускає також паперові шпалери.

Використання італійських шпалер Sirpi - це оптимальне рішення при виборі довговічного покриття для стін. Адже Sirpi виготовляє значно "товстіші" шпалери на відміну від бельгійських та німецьких виробників. Sirpi виготовляє надійний, міцний, довговічний продукт.

Ще однією перевагою шпалер Sirpi - здатність приховувати нерівності та дефекти стін завдяку особливостям фактури.

Компанія ТЕКНОС є одним з ведучих Європейських виробників лакофарбової продукції промислового призначення, та має сильні позиції у виробництві архітектурно-будівельних та побутових фарб.
Компанія ТЕКНОС розмістила своє виробництво в семи країнах: Фінляндії, Швеції, Данії, Німеччині, Польші, Россії та Китаї. Окрім того, відділення компанії працюють в 17 країнах, а експорт здійснюється більше ніж в 20 країн.
Загальна чисельність персоналу біля 1100 чоловік, з них більше150 займаються науково-дослідницькою діяльністю. Оборот компанії складає 280 міліонів євро.
Компанія ТЕКНОС, заснована в 1948 році, є одною з найкрупніших компаній Фінляндії, в основі якої лежить сімейний бізнес. Паула Саласті в теперішній час представляє третє покоління сім'ї Кіікка.
TEKNOS

CAPAROL
Група компаній Caparol розробляє, виробляє та постачає ринки різних країн світу високоякісні фарби, емалі, лазурі, хіміко-будівельні покриття, а також матеріали та технології для теплоїзоляції фасадів. Штаб-квартира групи знаходиться в північному регіоні Оденвальд (Німеччина). Протягом 116 років успішної роботи, ключовими преорітетами групи є іновації та довіра клієнтів. Так, починаючи з моменту свого заснування у 1885 році, група Caparol безперервно сприяє розвитку галузі, розробляючи та втілюючи іноваційні технології в створення якісних, безпечних для навколишнього середовища та здоров'я людей фарб. Саме тому Caparol, з оборотом біля € 1 млрд, є лідером ринку будівельних фарб у Німеччині, Австрії та Турції і третьою по величині компанією в цій галузі в Європі.

Більше 100 років споживачі довіряють компетенції Alpina! Протягом кількох останніх десятиліть фарби Alpina є найпопулярнішими і затребуваними в Німеччині серед домашніх умільців, самостійно виконують ремонтні роботи на дому. Якщо брати Європу в цілому, то і тут Alpina відноситься до числа провідних торгових марок фарб, лаків, емалей та лазурей.
Інноваційна діяльність є хорошою традицією Alpina. На початку 20-го століття цінним винаходом стала інтер'єрна фарба Alpinaweiss, оскільки вперше вдалося забезпечити розмішування порошкової фарби в холодній, а не в теплій воді. Інноваційне мислення охоплює всі галузі виробництва, аж до упаковки.
ALPINA

ЭЛЬФ DECOR
ТМ «ЕльфDecor» була створена в 2006 році. Ідея створення з'явилась після 50-тирічного досвіду виробництва будівельних матеріалів ТМ «Эльф», та все більшої популяризації декоративних штукатурок в Україні. В асортимент торгової марки входять найсучасніші та вишукані матеріали.
Створюючи нові матеріали, спеціалісти завжди орієнтуються на останні світові тенденції в декорі та дизайні. Завдяки цьому створена лінійка самих популярних декоративних покриттів - таких як GROTTO, TRAVERTINO STYLE и MARMARINO STYLE.

Colorificio Veneto - італійська компанія, що багато років спеціалізується у виробництві високоякісних декоративних покриттів для стін та підлоги.
Місія компанії Colorificio Veneto полягає не тільки в тому, щоб підкреслити якість кожної своєї продукції, або професіоналізм її персоналу від виробництва до догляду за клієнтами. Наша місія полягає також у пошуку нових матеріалів і способів розробки продукції. Продукція, яка відповідає найсучаснішим вимогам і тенденціям, з повагою до навколишнього середовища.
COLORIFICIO VENETO

KOLORIT
Колорит є локальним брендом декоративних покриттів в Україні, що також доступний на ринку Молдавії. Асортимент продукції Колорит включає в себе фарби як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт.

Заснований у 2002 році.

При виборі інтер’єрної та фасадної фарби необхідно проаналізувати багато аспектів. Адже фарба повинна не тільки відповідати фінансовим можливостям. В першу чергу вона повинна бути екологічно чистою і нешкідливою для здоров’я. Дім – це наш внутрішній світ, де ми знаходимо спокій і затишок, де знаходяться наші найближчі люди, де зростають наші діти. Також важливим фактором є експлуатаційні якості фарби: стійкість до миття і стирання, світлостійкість, стійкість до появи грибка.

Компанія Primalex піклується про нас та про наше здоров’я, розробляючи і виготовляючи продукцію, яка відповідає високим стандартам якості і безпеки з урахуванням всіх потреб.
PRIMALEX

ESKARO
Підрозділ Eskaro Україна входить до складу міжнародної групи компаній з виробництва лакофарбових матеріалів «Eskaro Group AB».
До 2007 року підприємства розвивалися як регіональні незалежні компанії. У 2007 році підприємства були об'єднані в холдинговій компанії Eskaro Group AB, зареєстрованій в місті Ґетеборг (Goteborg), Швеція. Холдингова компанія управляє питаннями стратегії розвитку і інвестиціями в існуючі підприємства групи і нові виробничі модулі, що будуються.

Полегшити працю маляра завжди було вибором ANZA. Розпочавши з невеликого підприємства, з теперішнім часом ANZA є ведучим постачальником малярного інструменту в країни Північної Європи з постійними оновленнями в асортименті та значним рівнем експорту.
Неможливо стати лідером ринку випадково. ANZA стала ним, прислуховуючись до користувачів своїх виробів. Професійні майстри та любителі, завжди дають цінну інформацію про свою роботу, і це допомогло розробити чудовий інструмент.
Основні ринки збуту – Швеція, Норвегія, Данія та Великобританія, та втім, торгова мережа охоплює більшість країн світу.
Недивлячись на розміри компанії та успіх, ANZA ніколи не забуває про головне – полегшення роботи майстра.
ANZA

HARDEX
Ідея початку діяльності, пов’язаної з будівельно-ремонтною сферою, була продиктована потребами ринку. Розвиток компанії був повільним, але системним, і супроводжувався змінами технічної культури ремонтно-будівельних робіт, що мала безпосередній вплив на збільшення попиту на професійний інструмент. На сьогодні, найбільшою гордістю компанії є асортимент товарів більш, як 2000 найбільш популярних найменувань. Високу якість продукції підтверджено багатьма нагородами та сертифікатами.

Ліпнина гіпсова
Гіпсова ліпнина може прикрасити і перетворити будь-який інтер'єр, надавши йому індивідуальність. Технологічний досвід і творчі здібності майстрів дозволяють створювати неповторні вироби з гіпсу, що відповідають високому художньому рівню.

Шпалери Rasch Textile - продукція дочірнього підприємства всесвітньо відомого німецького Tapetenfabrik Gebr. RASCH GmbH & Co. KG.
RASCH-Textil діє з 1958 року та спеціалізується на виробництві декоративних тканин, текстильних шпалер, сучасних настінних покриттях. Виробник надає превагу випуску продукції на основі суто натуральних матеріалів: льону, віскози, бавовни. В загальному, орієнтування на екологічну чистоту декоративних матеріалів якраз і є тією "фішкою", що відрізняє шпалери Rasch Textile від інших аналогів, представлених на рунку.

Дизайнерам цієї компанії вдається поєднати в продукції витонченість стилю та розкіш матеріалів, яку ще більше підкреслює аристократична строгість декоративних рішень.
Сьогодні асортимент продукції складається з більш ніж півсотні колекцій, що загалом містять в собі близько 3000 артикулів.
Rasch Textil

BN International
Шпалери голандської марки BN International користуються попитом та популярністю завдяки високій якості продукту, різномаїттю сучасних принтів та невеликій вартості.

В сьогоденні шпалери BN розцінюються багатьма споживачами та дизайнерами як незамінний матеріал оздоблення сучасних приміщень і створення унікальних дизайнерських рішень.

Як сімейне підприємство зі 150-річною історією Rasch має величезний досвід виробництва шпалер та є одним з лідерів світової шпалерної індустрії.

В чотирьох інтернаціональних дизайн-студіях Rasch народжуються ідеї, що створюють основу для нових продуктів, здатних реалізувати Ваш індивідуальний стиль. Ця задача не є легкою, так як Rasch постачає свою продукцію в 70 країн світу, що сильно відрізняються одна від одної в культурно-історичних аспектах та смакових вподобаннях.
Завдяки сильній команді дизайнерів, що працюють в різних країнах світу, та широкому асортименту Rasch вдається вирішувати цю задачу протягом більш ніж 150 років.

Шпалери Rasch є синонімом високої якості та благородного дизайну в усьому світі. Асортимент фабрики складається з 6000 артикулів вінілових, флізелінових та паперових шпалер.

Іоханн Генріх Люке та Герман Вільгельм Готфрід Раш заснували підприємство у 1861 році. Вже у 1910 році фірма налагодила співпрацю з дизайн-студіями Парижа, Лондону та Копенгагену. В 1920-х роках з'явились перші розробки, створенні разом з відомими дизайнерами та представниками мистецтва. Ця традиція існує і сьогодні - Rasch співпрацює з багатьма відомими дизайнерами, стаючи, таким чином, законодавцем моди у світі шпалер.
Rasch

Herlac Coswig GmbH є потужним підприємством лакової промисловості з майже 200-річною історією. Основу виробництва складають сучасні лакофарбові матеріали та барвники для обробки дерев'яних поверхонь.
HERLAC


NO MSG